Středisko

Registrace 2023

Již jsme zahájili registraci!

Do skautu se registruje na rozdíl od jiných kroužků v rámci kalendářního roku, období mezi zářím a prosincem slouží pro děti jako “zkušební,” aby dítě mělo možnost se rozhodnout, zda chce do skautu chodit i nadále. Pokud se tak Vaše dítě rozhodlo, prosíme Vás o jeho zaregistrování.

Registrace proběhne obdobně jako minulý rok, tedy elektronicky. Způsob se minulý rok osvědčil a není důvod ho tak měnit.

Jak mohu dítě zaregistrovat?

Všem rodičům (na které máme kontakt) jsme rozeslali podrobné instrukce. Pokud jste email neobdrželi, kontaktujte Vašeho vedoucího oddílu nebo vedoucího letošní registrace Tobiáše Návrata (kontakt zde).

Je registrace nutná?

Ano, pokud dítě plánuje chodit do skautu, je potřeba aby bylo řádně registrováno.

Jak velký je registrační poplatek pro rok 2023?

Registrační poplatek na kalendářní rok 2023 činí 1000 Kč na dítě. Pokud se registruje více dětí z jedné rodiny, snižuje se tento poplatek za každého z nich na 800 Kč.

Registrace končí ve čvrtek 22.12.2022. Doporučujeme tak vše vyplnit a zaplatit co nejdříve, aby stihli peníze v pořádku dojít, Vy se vyhnuli případným komplikacím a nám i Vám tak zjednodušili práci.