Přidej se k nám

Jestli máš zájem, můžeš se k nám přijít podívat. Středisko je rozděleno to čtyř oddílů, podle věkových kategorií. Každá oddíl má své schůzky v jiný den a čas. Všechny však začínají v druhém patře Klimkovického zámku na konci chodby.

V úterý či ve středu od 16:00 do 18:00 probíhají schůzky nejmladších. Oddílu vlčat a světlušek, ti jsou ve věku 6-10 let. Chodit můžeš na jednu či obě dvě a tak je jen na tobě, jaký den ti bude sedět více. Klidně se můžeš přijít podívat na schůzky obou a poté zvolit. Dále je tu oddíl skautů a skautek, ti mají schůzky každý pátek od 15:30 do 18:00 a jsou to holky a kluci ve věku 12-14 let. Po nich, od 18:00 do 20:00 mají nakonec schůzky roveři a rangers, 15+ let.

Pokud nás chceš navštívit, můžeš se buď předem ozvat vedoucímu schůzky (najdeš v kontaktech), nebo se na schůzku přijít přímo podívat (někdy jsou ovšem nahrazeny výpravou nebo zrušeny, a tak je jistější se předem ozvat). Zůčastníš se schůzky jenž je nadupaná programem, skauti jsou přívětiví, přijetí se bát nemusíš a pak je pouze na tobě, zda příjdeš na další. Pokud by ses chtěl nejdřív o skautingu dozvědět něco víc tak si přečti skautskou brožuru. Těšíme se na tebe !!