Pozvání na akci pro rodiče – ukončení prázdnin

Rádi bychom vás pozvali na akci k ukončení prázdnin, kde si můžete společně se svými dětmi zasoutěžit v netradiční (veselé) olympiádě. Užijeme si hromadu legrace a vzájemně se více poznáme.

Ukončení letních prázdnin – Veselá olympiáda zakončená piknikem

Kdy: 27.8.2017, od 14 hodin

Kde: Park Klimkovice – velký altán u rybníku

Zápisné na olympiádu:  dobrovolné

Harmonogram:

V 14:00 zahájení akce

Od cca 16 hodin bude piknik. Prosíme Vás o donesení proviantu a necháme na Vás, zda to bude doma upečený koláč nebo např. grilované kuře. O přinesené se pak vzájemně podělíme a vzájemně můžeme porovnat kulinářské schopnosti. Pití zajištěno.

Cca v 17 hodin by pak proběhlo vyhlášení nejlepších olympioniků a rozdání diplomů věcných cen.

Konec akce není pevně stanoven, záleží, jak se všichni budeme bavit.

Budeme rádi, když svou účast potvrdíte na email Dominiky Niedobové:  niedobovad@centrum.cz nebo na čísle 605463439, ale přijít můžete i bez toho. V případě dotazů se na ni můžete také obrátit.

S sebou: tužku, papír, deku, něco na zub a dobrou náladu. Akce se koná za jakéhokoli počasí.

Těšíme se na Vás – skauti z Klimkovic