Podrobné informace o srazu, konání a příjezd z LT Hraničky 2017

Sraz k odjezdu: Sobota 29.7.2017 v 8:45 před zámkem v Klimkovicích.

Na místě budeme vybírat kufry, kartičky pojištěnceléky(zabalit do samostatného obalu, s popisem dávkování a jménem), Čestné-prohlášení-o-bezinfekčnosti(podepsané k datu 29.7.2017) a Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte. (kliknutím stáhnete)


S sebou: Protože letos rovnou začínáme výletem s přespáním, tak: velký baťoh, jídlo a pití (na cestu), spacák, karimatku, teplé oblečení na večer, náhradní spodní prádlo, ešus, příbor, pláštěnku, pokrývku hlavy, 2×30 min jízdenka nebo ODISka (platnou na cestu do Svinova), peníze na útratu (ovšem ne zbytečně moc, je možné je uložit u vedení při nakládání), plavky, ručník, dobré boty. Jedeme ve střediskových tričkách.

Dále je vhodné do kufru/sportovní tašky sbalené dle přiloženého seznamu věcí přibalit: igelit pod kufr, pytlík na špinavé prádlo (nejlépe látkový), deku (na postelích nejsou matrace).

Prosíme, nebalte žádné keramické nádobí, vhodný je nerez a plast. Vše prosíme podepište, nebo jinak označte. Mobily nepovolujeme. Věci na cestu budou tedy sbaleny v kufru/cestovní tašce a batohu, není vhodné mít věci v igelitkách. Dále doporučujeme zauvažovat nad koupí repelentního náramku. Pokud má dítě pas, nebo občanku, tak prosíme o jeho přibalení. Také je možné přibalit rozumné množství sladkostí.


Korespondenční adresa:
Skautský tábor Hraničky
Pošta Žulová
790 65

Všechny informace a fotky budou na https://klimkovice.skauting.cz (V sekci Nadcházející akce – Letní Skautský tábor). Dále zde uvedeme i informace o příjezdu. Tyto informace se také objeví ve Vašich mailech, ve vitríně a také na střediskovém Facebooku (https://www.facebook.com/skautklimkovice/). Příjezd je ale naplánován na 12.8. v podvečer až večer, přibližně 20:30. Předávání kufrů bude probíhat s příjezdem dětí.

Stálý kontakt v době konání tábora:
Dominika Niedobová – 605 463 439
Náhradní kontakt:
Jan Stanovský – 732 285 678
V případě, že se nedovoláte, prosím zašlete SMS, následně Vám v nejbližší době zavoláme. V místě totiž není dobrý signál.


Soubory ke stažení:

Seznam Věcí na tábor

Čestné-prohlášení-o-bezinfekčnosti

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte