Nové stránky!

Vítejte na nových webových stránkách Klimkovických skautů!

Naleznete zde všechny důležité dokumenty a informace týkající se našeho střediska a jeho vedoucích. Můžete se těšit na pravidelný přísun fotografií, reportáží z akcí a mnoho nového!

Orientace na stránkách je opravdu jednoduchá, pokud by ale bylo potřeba, níže se dozvíte, kde co najdete. 🙂

Seznámení s WEBovými stránkami

Kolonku menu najdete vždy pod záhlavím - tzn. pod logem a názvem webových stránek (Skautské středisko Klimkovice)

Úvodní stránka

Úvodní stránka obsahuje vždy nejnovější příspěvky, které byly na našem webu napsány.

Nadcházející akce a reportáže

V rubrice "nadcházející akce" se dozvíte o všech akcích, kterých se členové střediska budou moci zúčastnit.
V sekci "reportáže z akcí" Vám budeme přinášet vždy postřehy, zajímavosti a informace z již proběhlých akcí.

O středisku

Zde se dozvíte informace týkající se pravidelných schůzek.

Galerie obsahuje 2 podrubriky - Fotogalerie a Videa.

Dokumenty

Zde naleznete Seznamy věcí na výpravy, Vybavení na schůzky, i co by měla obsahovat Vaše KPZ

V této sekci můžete nalézt kromě Kontaktů také mapu a adresu klubovny

Postranní panel

Postranní panel se nachází na dynamických stránkách (to jest stránky, které obsahují příspěvky - Úvodní strana, Nadcházející akce, Reportáže z akcí, Fotogalerie, Videa) v pravém horním rohu (červený obdélníček s "pluskem") - a na stránkách statických (obsah tvořící jedna neměnná strana - O středisku, Dokumenty, Kontakty) se nachází vždy dole pod obsahem.
Obsahuje:
Políčko hledat
Odkaz na fotogalerii na "Rajčeti"
Odkaz na Facebookové stránky

Zápatí

Nachází se na úplném spodku webových stránek - obsahuje příspěvky rozdělené pro lepší hledání do rubrik, archivu (podle měsíců) a také nejnovějších 5 příspěvků.

Pod každým příspěvkem se samozřejmě nachází možnost komentáře.