Válka o Cintru

Na vědomost se dává, že Klimkovický oddíl skautů, pod Nilfgaardskou standartou, se bil o Cintru! Moment ale, o co tady go? Ve zkratce: Od 23.9. do 25.9. probíhala ve středních Čechách, kousek od Světlé nad Sázavou, Válka o Cintru (nadšenci určitě poznali, že se jednalo o bitvu z universa Zaklínače od A. Sapkowského . Děláme na videu i článku, které by vám měly celou Válku o Cintru přiblížit, prozatím zveřejňujeme nesestříhaný záznam z bitvy. Můžete si všimnout i naších bojovníků, jmenovitě: Tomáš Rychlík (z jehož pohledu je celá bitva točena), Marek Dostalík, Jan Kratochvila, Aleš Chlebovský nebo Martin Kofranek. Rozhodně chceme poděkovat Milan Krivanek, za jeho velkou pomoc s přípravou vybavení i když poté nemohl, ke smůle všech, jet a Ondra Bestič Besta za půjčení kamery  Akce se opravdu povedla i přes určité komplikace (velká pochvala organizátorům  ) a jsme tak nadšeni, že příští rok určitě jedeme znova. Za Nilfgaard, Klimkovice a za Milana!